Czesława, Hieronima, Eliasza 22 lipca, 2018 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Aktualności

6.01.2018

Wieczorek karnawałowy w Restauracji Plażowej

Restauracja Plażowa organizuje zabawę karnawałowo - walentynkową. Nie zwlekaj z decyzją, zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

 

21.12.2017

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok

5.12.2017

Miejski Zakład Zieleni zaprasza do udziału w procesie składania ofert

Miejski Zakład Zieleni Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w procesie składania ofert na wykonanie:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu:
1. smycz o szerokości min. 2 cm połączona z płaszczem przeciwdeszczowym w osłonie plastikowej w formie kulki oznakowany według projektu wykonanego przez oferenta w uzgodnieniu z Zamawiającym – sztuk 1000
2. teczka na dokumenty formatu A4 dwustronnie zadrukowana full kolor, lakierowana odporna na UV według projektu wykonanego przez oferenta w uzgodnieniu z Zamawiającym. – sztuk 500
3. kalendarz książkowy 2018 format A5 według projektu wykonanego przez oferenta w uzgodnieniu z Zamawiającym – sztuk 50
4. wykonanie reklamy na autobusie komunikacji miejskiej MZK Ostrów Wielkopolski (dotyczy autobusu dużego, projekt, przygotowanie autobusu, wyklejenie, opłata na rok z góry za ekspozycje reklamy) - projekt wykonany przez oferenta w uzgodnieniu z Zamawiającym – 1 komplet


W cenie należy uwzględnić wszystkie niezbędne koszty do realizacji zamówienia

Obowiązki oferenta:
Dostawa przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem powyżej, oznakowanie każdego produktu według uzgodnień z Zamawiającym oraz dostawa na własny koszt we wskazane miejsce przez Zamawiającego,
Z uwagi na krótki czas realizacji zamówienia w związku z realizacją projektu dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Poznaniu Zamawiający wprowadzi do umowy kare umowną za nieterminowe wykonanie przedmiotu  zamówienia w wysokości 10% wartości zamówienia za każdy dzień zwłoki w realizacji umowy.

Zamawiający  nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.

Termin złożenia oferty:
Do dnia 8 grudnia 2017 roku do godziny 9.00

Miejsce i sposób złożenia oferty:
W siedzibie Miejskiego Zakładu Zieleni Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim ul. Paderewskiego 2-6 lub na adres e-mail: mzz@mzz.com.pl
Oferta musi zawierać dane oferenta, cenę netto i brutto za całość zamówienia oraz oświadczenie, że oferent zdobył wystarczającą wiedzę aby wykonać przedmiot zamówienia.

Ocena ofert:
Kryterium: cena 100%

Termin wykonania przedmiotu zamówienia:
7 dni od podpisania umowy

Osoba do kontaktu ze strony Zamawiającego:
Pan Adam Baranowski  tel. 62 735 43 34

Zatwierdzono przez
Wojciech Białas
Prezes Zarządu MZZ Sp. z o.o.
 

8.11.2017

WIGILIE FIRMOWE w Restauracji Plażowej

Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań, rozmów, podsumowań minionego roku, które mamy nadzieję spędzą Państwo w Restauracji Plażowej.

Niepowtarzalny klimat drewnianego wnętrza z kolędami w tle, palącym się kominkiem, a dodatkowo otoczenie jeziora i lasów zbuduje atmosferę tego wyjątkowego czasu.

Serdecznie zapraszamy!

 

27.10.2017

Sezon 2017 w PARKU PRZYGÓD zakończony!

Miejski Zakład Zieleni informuje, że sezon 2017 w PARKU PRZYGÓD Piaski-Szcygliczka właśnie się zakończył.

Nasze Owady wybierają się na zasłużony odpoczynek i zapraszają wiosną 2017 roku. Atrakcje linowe oraz kolejka turystyczna czekają na zimową konserwację. Dziękujemy tym, którzy zaintersowali się naszymi atrakcjami a tych, którzy jeszcze nas nie odwiedzili,  serdecznie zapraszamy w przyszłym roku.

W okresie jesienno-zimowym zachęcamy do spacerów na terenie ośrodka. Dla aktywnych do dyspozycji siłownia zewnętrzna, boisko wielofunkcyjne, trasy wyznaczone do nordic walking. Najmłodszych zapraszamy na place zabaw.

Po aktywnie spędzonym czasie zapraszamy na domowe obiady do Restauracji Plażowej w każdy weekend, w sobotę od godz. 14:00 oraz w niedzielę od godz. 12:00.

UWAGA! 1 listopada (środa)- Wszystkich Świętych Restauracja nieczynna.

Dziękujemy wszystkim jeszcze raz i zapraszamy ponownie w przyszłym roku!