Hermana, Rufina, Donata 08 kwietnia, 2020 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Aktualności

14.01.2019

Ferie zimowe na LODOWISKU MIEJSKIM

Zapraszamy podczas ferii zimowych na lodowisko miejskie! Godziny otwarcia obiektu w okresie 14 – 27 stycznia 2019r.  ulegają zmianie.

 

 

Godziny otwarcia

Przerwy techniczne

poniedziałek - piątek

09:00 – 21:00

13:00 – 14:00

17:00 – 18:00

sobota - niedziela

09:00 – 21:00

13:00 – 14:00

17:00 – 18:00

UWAGA:

                 W okresie ferii zimowych - do godziny 13:00 pierwszeństwo wstępu na taflę lodowiska mają grupy zorganizowane (z opiekunem) zgłoszone wcześniej obsłudze obiektu.

Administrator obiektu zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku wynikających
z bieżących potrzeb.

 

Bieżące informacje na facebooku

21.12.2018

Boże Narodzenie i Nowy Rok

4.12.2018

Spotkania wigilijne w Restauracji Plażowej

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wigilijnej Restauracji Plażowej!

Niepowtarzalny klimat drewnianego wnętrza z kolędami  w tle, palącym się kominkiem, dodatkowo otoczenie jeziora i lasów zbuduje atmosferę tych wyjątkowych chwil podczas wieczoru wigilijnego, który mamy nadzieję spędzą Państwo w naszej Restauracji.

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy różne propozycje menu.

Jeśli nasza propozycja zyska Państwa zainteresowanie a zaproponowane powyżej menu nie spełnia w 100% Państwa oczekiwań gwarantujemy, że jesteśmy w stanie zrealizować każdą Państwa kulinarną "zachciankę".

Szczegóły oferty

25.10.2018

Sezon 2018 w Parku Przygód dobiegł końca.

CRK Zieleń i Rekracja Sp. z o.o. informuje, że sezon 2018 w PARKU PRZYGÓD właśnie się zakończył.

Nasze Owady wybierają się na zasłużony odpoczynek i zapraszają wiosną 2019 roku. UWAGA!!! BĘDA NOWI MIESZKAŃCY W PARKU OLBRZYMICH OWADÓW!!! 

Atrakcje linowe czekają na zimową konserwację. Dziękujemy tym, którzy zaintersowali się naszymi atrakcjami a tych, którzy jeszcze nas nie odwiedzili  serdecznie zapraszamy w przyszłym roku. 

W okresie jesienno-zimowym zachęcamy do spacerów na terenie ośrodka. Dla aktywnych do dyspozycji siłownia zewnętrzna, boisko wielofunkcyjne, trasy do nordic walking. Najmłodszych zapraszamy na place zabaw.

Po aktywnie spędzonym czasie zapraszamy do Restauracji Plażowej  na domowe obiady, szarlotkę czy wino grzane w każdy weekend, w sobotę od godz. 14:00 oraz w niedzielę od godz. 12:00. Przypominamy że Resturacja posiada ostatnie wolne miejsca na uroczystości komunijne  w 2019.

Dziękujemy wszystkim jeszcze raz i zapraszamy ponownie w przyszłym roku!

3.10.2018

ŚWIĘTO DRZEWA w Ostrowie - 7. października 2018 r.

Miasto Ostrów Wielkopolski po raz kolejny włączyło się w ogólnopolską akcję sadzenia drzew. „Święto Drzewa” jest programem edukacji ekologicznej Klubu Gaja realizowanym od 2003 r., którego inauguracją jest ogólnopolska i międzynarodowa akcja sadzenia drzew co roku w październiku. Od 2007 r. program bierze udział w Kampanii Miliarda Drzew dla Planety – ogólnoświatowej inicjatywie sadzenia drzew, aby sprostać wyzwaniom jakie niosą zmiany klimatyczne, wspieranej przez ONZ. Program „Święto Drzewa” rekomendowany był przez Ministerstwo Środowiska.

Tegoroczne obchody „Święta Drzewa” zostały zaplanowane na dzień 7 października 2018r. w godzinach 12:00 – 15:00 w Parku 600-lecia przy Alejach Solidarności w Ostrowie Wielkopolskim.

Jednym z punktów akcji będzie sadzenie drzew z rodzaju lipa przez mieszkańców w przekroju wiekowym począwszy od ostrowskiego przedszkolaka po seniora. Sadzenie drzew jest zajęciem przyjemnym o długotrwałych efektach poprzez pozostawienie po sobie trwałego śladu w postaci rosnącego przez wieki drzewa. Sadzenie drzew może również być świetną okazją do integracji dzieci, młodzieży oraz wszystkich mieszkańców naszego miasta. 

W programie również m.in. przekazanie uczestnikom ok. 3000 szt. drzew przygotowanych przez Nadleśnictwo Antonin, gry i zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu przygotowane przez Szkołę Podstawową nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim, stoisko Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego, zbiórka karmy i wyposażenia dla dla międzygminnego schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku WIelkim oraz zbiórka nakrętek dla ucznia jednej z ostrowskich szkół pn. „Kuba potrzebuje Twojej pomocy - przynieś nakrętki" w zamian za cebule tulipanów, a także rozstrzygnięcie Eko Konkursu Fotograficznego "ZWIERZĘTA W OBIEKTYWIE" zorganizowanego przez CRK Zieleń i Rekreacja Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim.

Więcej informacji na stronie Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim