Najlepsza tania karma dla psa – Ranking tanich karm dla psów

Odpowiednio skomponowana dieta odgrywa bardzo dużą rolę w prawidłowym rozwoju czworonoga. Musi ona dostarczać zwierzakowi nie tylko wszystkich potrzebnych minerałów, ale również właściwie zaspokajać jego zapotrzebowanie energetyczne. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów karm. Spotkać można pokarm suchy lub mokry, drogi i tani, czy też uniwersalny bądź dedykowany. Jaki będzie najlepszy? Zapoznaj się z najwyżej ocenianymi karmami i wybierz taką, która będzie spełniała potrzeby Twojego pupila.

Ranking tanich karm dla psa w 2021 roku

Miejsce Nazwa Cena Najtańsza oferta
1 Chappi Wołowina Drób Warzywa 13,5kg 48 zł Sprawdź teraz
2 Acana Classics Red 2kg 61 zł Sprawdź teraz
3 Fitmin For Life Adult Jagnięcina & Ryż 3Kg 36 zł Sprawdź teraz
4 Wiejska Zagroda Indyk z Jagnięciną 9kg 139 zł Sprawdź teraz
5 ActivPet Karma dla psów dorosłych 10kg 44 zł Sprawdź teraz
6 ARION Friends Bravo Croc 20kg 126 zł Sprawdź teraz
7 Brit Care Mini Grain Free Light Sterilised bez zbóż 7kg 124 zł Sprawdź teraz
8 Brit Premium By Nature Adult Large 15kg 102 zł Sprawdź teraz
9 Josera Balance 15kg 139 zł Sprawdź teraz
10 Divinus Complete Adult Dla Labradora 20Kg 105 zł Sprawdź teraz

Najlepsze tanie karmy dla psa w 2021 roku

1. Chappi Wołowina Drób Warzywa 13,5kg

 Chappi Wołowina Drób Warzywa 13,5kg

Cena: ok. 48 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz najlepszej karmy dla swojego dorosłego czworonoga, która będzie zawierała wołowinę, kurczaka oraz warzywa? Świetnie trafiłeś! Poznaj karmę Chappi, która jest chrupiącym i smacznym posiłkiem składającym się z wysokiej jakości mięsa i warzywnych dodatków. Zaletą tego produktu jest również to, że wykonany on został z samych naturalnych składników. Co więcej, odznacza się świetnym działaniem antybakteryjnym, oczyszczającym oraz przeciwzapalnym. Wybierz tę dobrą i tanią karmę dla swojego psa.

2. Acana Classics Red 2kg

 Acana Classics Red 2kg

Cena: ok. 61 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Poznaj jedną z najlepiej ocenianych karm dla psów wszystkich ras i w każdym wieku – Acana Classics Red! Jest to smaczna karma składająca się z jagnięciny, wołowiny oraz wieprzowiny. Wybierając ten produkt można mieć pewność, że dzięki niemu pies będzie w pełni odżywiony. Dodatkowo ta karma nie zawiera wysoko glikemicznych zbóż, GMO czy też roślinnych koncentratów białkowych. Atutem Acana Classics jest także to, że w swoim składzie zawiera ona bardzo dużą ilość białka zwierzęcego oraz kwasów Omega.

3. Fitmin For Life Adult Jagnięcina & Ryż 3Kg

 Fitmin For Life Adult Jagnięcina & Ryż 3Kg

Cena: ok. 36 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Fitamin For Life Adult – to pełnowartościowa karma przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras. Jej atutem jest to, że jest hipoalergiczna, nie zawiera pszenicy ani kukurydzy. Co ważne, w swoim składzie zawiera ona prebiotyk, który doskonale wspomaga równowagę flory jelitowej. Karma Fitamin For Life charakteryzuje się również zawartością świeżego mięsa z jagnięciny. Na uwagę zasługują także takie składniki jak miedź, cynk, czy też kwasy omega 3 i 6, które wpływają na zdrową skórę i lśniąca sierść.

4. Wiejska Zagroda Indyk z Jagnięciną 9kg

 Wiejska Zagroda Indyk z Jagnięciną 9kg

Cena: ok. 139 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wiejska Zagroda Indyk z Jagnięciną to jedna z najchętniej wybieranych karm w ostatnim czasie. Charakteryzuje się ona tym, że nie zawiera glutenu, sztucznych dodatków. Jest to hipoalergiczna smaczna karma, która zawiera same świeże składniki. Jej atutem jest to, że ma prosty skład i przygotowywana jest przez dietetyka, dzięki czemu można mieć pewność, że zawiera ona same najlepsze i najpotrzebniejsze składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju czworonoga. Wiejska Zagroda zapewnia też lśniącą sierść.

5. ActivPet Karma dla psów dorosłych 10kg

 ActivPet Karma dla psów dorosłych 10kg

Cena: ok. 44 zł
Znajdź najtańszą ofertę

ActivPet to sucha karma dla psów dorosłych. Jej atutem jest to, że może być także podawana z dodatkiem wody czy też bulionu. ActivPet charakteryzuje się bardzo bogatym składem. Oprócz wołowiny zawiera ona również zboża, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe oraz warzywa.  Wśród cennych dodatków tej karmy można wyróżnić: witaminy, miedź, żelazo, cynk oraz wiele innych. Wybierając tę pełnowartościową karmę, można mieć pewność, że dostarczy ona pupilowi wszystkich najważniejszych składników.

6. ARION Friends Bravo Croc 20kg

 ARION Friends Bravo Croc 20kg

Cena: ok. 126 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Arion Bravo Croc 24/10 to jedna z najpopularniejszych karm wybieranych przez właścicieli czworonogów. Odznacza się ona tym, że jest odpowiednio zbilansowana oraz kompletna. Arion Bravo Croc 24/10 oparta jest na bazie ryżu i kurczaka. Dedykowana jest psom o normalnym poziomie aktywności ruchowej. Ta karma nie wymaga żadnego przygotowania ani dodawania do niej wody. Wśród jej najważniejszych składników wyróżnia się między innymi produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego.

7. Brit Care Mini Grain Free Light Sterilised bez zbóż 7kg

 Brit Care Mini Grain Free Light Sterilised bez zbóż 7kg

Cena: ok. 124 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wśród dobrych i pełnowartościowych karm można wyróżnić – Brit Care Mini Grain Free Light&Sterilised. Jest to świetny, bezzbożowy oraz hipoalergiczny produkt, który przeznaczony jest dla dorosłych psów ras miniaturowych i małych posiadających problemy z nadwagą lub otyłością, bądź są po zabiegu sterylizacji. Ta dobra karma Brit Care Mini Grain Light&Sterilised charakteryzuje się starannie skompletowanym składem. Zawiera między innymi królika, który jest lekkostrawny i nie powoduje alergii pokarmowych.

8. Brit Premium By Nature Adult Large 15kg

 Brit Premium By Nature Adult Large 15kg

Cena: ok. 102 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Brit Premium By Nature Adult Large charakteryzuje się tym, że w jej składzie znajdują się ziarna owsa, co sprawia, że jest ona lekkostrawna i nie przyczynia się do powstawania zaburzeń pokarmowych. Atutem tej karmy jest to, że została stworzona przez dietetyków. Dlatego kupując ją można mieć pewność, że wybiera się produkt o najwyżej jakości i z najlepszym składem. Do zalet Brit Premium By Nature Adult Large można też zaliczyć to, że jest łatwa w przechowywaniu, ponieważ posiada szczelne zamknięcie.

9. Josera Balance 15kg

 Josera Balance 15kg

Cena: ok. 139 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Josera Balance Emotion to karma przeznaczona dla psów starszych odznaczających się małą aktywnością ruchową. Do jej głównych zalet można zaliczyć przede wszystkim to, że pozwala świetnie kontrolować wagę pupila, doskonale wpływa na jego witalność i jest lekkostrawna. Co więcej, ta dobra karma odznacza się obniżoną zawartością białka i niską ilością tłuszczy. Josera Balance skutecznie odciąża nerki oraz wątrobę, a zawarte w niej kwasy tłuszczowe poprawiają wygląd skóry i zapewniają lśniącą sierść.

10. Divinus Complete Adult Dla Labradora 20Kg

 Divinus Complete Adult Dla Labradora 20Kg

Cena: ok. 105 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Divinus Complete Adult przeznaczona jest dla Labradora. Charakteryzuje się tym, że jest bogata w minerały i witaminy, które zapewniają zbilansowaną i zdrową dietę. Co więcej, ta dobra karma zawiera duże ilości mięsa oraz produktów pochodzenia zwierzęcego. Na uwagę zasługuje także to, że Divinus Complete zawiera łatwostawne białka i włókna, które zapobiegają powstawaniu złogów jelitowych. Decydując się na tę karmę można mieć pewność, że sierść zwierzaka nabierze blasku, a skóra stanie się zdrowsza.

Czy warto kupić tanią karmę dla psa?

Opieka nad psem jest ogromną odpowiedzialnością, dlatego ważne jest, aby właściwie zadbać o jego dietę. Zastanawiasz się, czy istnieje na rynku dobra tania karma dla psa? Jeśli będzie ona spełniała potrzeby psa, to oczywiście, że można ją kupić. Tania karma dla psa musi przede wszystkim być dopasowana do czworonoga. Powinna dostarczać mu wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które odpowiednio zadbają o jego rozwój. Wybierając karmę, trzeba zwrócić uwagę dla jakiej rasy, wieku psa czy też jego aktywności ruchowej jest ona przeznaczona. Następnie należy zapoznać się z całym składem. Warto wybierać takie produkty, które będą lekkostrawne, hipoalergiczne i jednocześnie bogate w witaminy i minerały. Nawet najtańsza karma dla psa może odznaczać się takimi cechami. Dlatego przejrzyj dokładnie wszystkie oferowane pokarmy, porównaj ich przeznaczenie i przede wszystkim przeanalizuj ich skład. Dzięki tym wskazówkom z pewnością wybierzesz tanią i dobrą karmę dla swojego pupila.

Tania i dobra karma dla psa – polecane marki

Najtańsze karmy dla psów wcale nie muszą świadczyć o tym, że są to gorsze produkty. Bardzo często dorównują one składem i właściwościami do tych zdecydowanie droższych karm. Jaka tania i dobra karma dla psa będzie trafionym zakupem? W pierwszej kolejności zwracaj uwagę na skład danego produktu. Najlepszym wyborem będą karmy charakteryzujące się naturalnym składem. Polecane są również takie produkty, które nie zawierają GMO, glutenu czy sztucznych konserwantów. Najtańsza karma dla psów może odznaczać się takimi cechami. Wśród polecanych producentów tanich i dobrych karm można wyróżnić na przykład Chappi, Acana, Fitamin For Life, Wiejską Zagrodę, ActivPet czy też Arion i Brit. Karmy tych firm są obecnie najchętniej kupowane. Dlatego jeśli szukasz dobrej i taniej karmy, to szukaj produktów od powyższych producentów. Możesz być pewien, że dostarczą one Twojemu pupilowi wszystkich najpotrzebniejszych składników odżywczych.